Aanbieding!

Savon de Marseille Watermeloen 125g KNEUSJE

Oorspronkelijke prijs was: € 3,15.Huidige prijs is: € 2,50. INCL.BTW

Pasteque, Handgemaakte zeep geparfumeerd met watermeloen. Verrijkt met biologische sheaboter. 4 Oz.

Jij kan helpen om zeepverspilling te voorkomen…Houd onze sets met kneusjes zeep in de gaten !
Ruiken en zijn nog net zo goed als al onze andere zepen, echter hebben deze af en toe een een lichte beschadiging aan het uiterlijk (gekneusd)
Koop nu tegen een aantrekkelijke prijs de biologische zepen !

 

15 op voorraad

Categorie: Tag:

Beschrijving

De savon de marseille watermeloen is verrijkt met sheaboter, een 100% plantaardige basis die de huid voedt, hydrateert, verzacht en beschermt dankzij de samenstelling, die uitzonderlijk rijk is aan vitamine A, D, E, F. Karitéboter heeft regeneratieve en herstellende eigenschappen en helpt bij het bestrijden van een droge huid. Het reinigt, verzacht, voedt, verstevigt en hydrateert de huid. Deze fruitige zeep is geschikt voor alle huidtype.

 

Samenstelling
natriumpalmaat, natriumpalmkernelaat, aqua (water), parfum (geur), palmpitzuur, natriumchloride, glycerine,
butyrospermum parkii (shea)boter*, tetranatrium-EDTA, tetranatrium-etidronaat, linalool, benzylbenzoaat, limoneen, CI 12490

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Wees de eerste om “Savon de Marseille Watermeloen 125g KNEUSJE” te beoordelen

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *